4. TOUR DE MÁTRA NEVEZŐK


VERSENYKIÍRÁS + NEVEZÉS

VERSENYSZABÁLYZAT

FACEBOOK ESEMÉNY

TÚRÁK & PROGRAMOK

NEVEZÉSI DÍJ BEFIZETÉSE

A versenyző email címe az egyedi azonosítója!

A nevezés 2024. március 24-én du 4 órakor indul.
A márciusi -15% kuponkód március 31. éjfélig érvényes, az áprilisi -10% áprilisban, a májusi -5% kupon május 15. szerda éjfélig érvényes.

Nevezni csak online lehet a rajt előtti szerda éjfélig!

83km, 16km és összetett.

2024. június 1-2.

szombat 10:00 HOSSZÚ TÁV

vasárnap 11:00 RÖVID TÁV

  MINDKÉT TÁV GYÖNGYÖSRŐL INDUL!  

RAJT: Károly Róbert Diákhotel Sportcentrum



A 2024-es Tour de Mátra országúti kerékpárverseny nevezői
NAME CLUB ROUTE (KM) CATEGORY WOMAN / MAN CITY COUNTRY ENTRY
nincs találat!
1 Majoros Attila 83+16 Elit1 Man Csincse ELFOGADOTT / ACCEPTED
2 Gulyás Zoltán 83+16 Master Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
3 László Máté Csaba 83 Senior1 Man Kolozsvár, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
4 Fodor Judit Tünde 83+16 Master Woman Martfű ELFOGADOTT / ACCEPTED
5 Kovács Péterné 83+16 Senior1 Woman Kerepes ELFOGADOTT / ACCEPTED
6 Székely Attila "46" 83 Master Man Marosvásárhely, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
7 Smuk Roland 16 Elit2 Man Ásványráró ELFOGADOTT / ACCEPTED
8 Balogh Tamás 83 Elit2 Man Miskolc ELFOGADOTT / ACCEPTED
9 Zonkó Ferenc Merida Maraton Team CST 83 Senior2 Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
10 Eugene LECONTE 83 Elit1 Man Lille, France ELFOGADOTT / ACCEPTED
11 Kovács Máté Megathlon SE 83 Elit2 Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
12 Krauth Péter Stubers Bike Team 16 Senior3 Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
13 Szőllős Barnabás Nivelco SE 83 Elit1 Man Remeteszőlős ELFOGADOTT / ACCEPTED
14 Bóta Gergely 83 Master Man Ostoros ELFOGADOTT / ACCEPTED
15 Makács Gábor Szerpentin KE 83+16 Master Man Piliscsaba ELFOGADOTT / ACCEPTED
16 Várhegyi Rudolf 83 Master Man Ceglédbercel függőben / pending
17 Bellovics Krisztián 83+16 Master Man Mályi ELFOGADOTT / ACCEPTED
18 Csetneky Viktor Radclub Oberbank 83 Master Man Szeged ELFOGADOTT / ACCEPTED
19 Okolicsányi Zoltán 83 Senior1 Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
20 Szabó János Fordulat KK 83 Master Man Fót ELFOGADOTT / ACCEPTED
21 Benczés Krisztina Szerpentin KE 83+16 Master Woman Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
22 Giricz Joel Új Bárka Egyesület ~ Körös-toroki Oxigénfalók 83+16 U13 Man Csongrád ELFOGADOTT / ACCEPTED
23 Giricz Benjámin Új Bárka Egyesület ~ Körös-toroki Oxigénfalók 83+16 U15 Man Csongrád ELFOGADOTT / ACCEPTED
24 Giricz Gábriel Új Bárka Egyesület ~ Körös-toroki Oxigénfalók 83+16 U17 Man Csongrád ELFOGADOTT / ACCEPTED
25 Frics Gyula Salgótarjáni HKE 83+16 Senior1 Man Salgótarján ELFOGADOTT / ACCEPTED
26 Betes Attila Salgótarjáni HKE 83 Senior1 Man Salgótarján ELFOGADOTT / ACCEPTED
27 Giricz Abigél Új Bárka Egyesület ~ Körös-toroki Oxigénfalók 83+16 U17 Woman Csongrád ELFOGADOTT / ACCEPTED
28 Giricz Angéla Új Bárka Egyesület ~ Körös-toroki Oxigénfalók 83+16 U13 Woman Csongrád ELFOGADOTT / ACCEPTED
29 Gali Tibor Lotus Cycling Team 83 Master Man Kozármisleny ELFOGADOTT / ACCEPTED
30 Kéri Dominik Mátra Biker SC 83+16 Elit1 Man Szolnok ELFOGADOTT / ACCEPTED
31 Vadon Attila 83 Master Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
32 Lozsek Martin 83 Elit2 Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
33 Czotter Attila 16 Master Man Hegyeshalom ELFOGADOTT / ACCEPTED
34 Pál Richárd 83+16 Elit2 Man Gyöngyös ELFOGADOTT / ACCEPTED
35 Losonczi László 83+16 Master Man Dunakeszi ELFOGADOTT / ACCEPTED
36 Mauric László 83 Elit2 Man Budapest függőben / pending
37 Taródy Dávid Fordulat KK 83 Elit2 Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
38 Börcsök Györgyi 83+16 Senior1 Woman Hódmezővásárhely ELFOGADOTT / ACCEPTED
39 Börcsök Lajos 83+16 Senior2 Man Hódmezővásárhely ELFOGADOTT / ACCEPTED
40 Tatár László Maxtend 83+16 Master Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
41 Benkő István Stubers Bike Team 16 Senior3 Man Etyek ELFOGADOTT / ACCEPTED
42 Kmetykó Gábor SZKSC 83+16 Senior1 Man Szeged függőben / pending
43 Lakatos Áron 16 U15 Man Szentendre ELFOGADOTT / ACCEPTED
44 Szikszai Mónika 83 Elit2 Woman Budapest halasztva / postponed
45 Lakatos Péter 16 Master Man Szentendre ELFOGADOTT / ACCEPTED
46 Szerető Márton Szabolcs 83+16 Elit1 Man Csobánka ELFOGADOTT / ACCEPTED
47 Lepold Zoltán Green Riders 83 Senior1 Man Tököl ELFOGADOTT / ACCEPTED
48 Tózsa Balázs 83 Elit2 Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
49 Diószegi Renáta Szerpentin KE 83+16 Elit2 Woman Tápiószecső ELFOGADOTT / ACCEPTED
50 Szeles Norbert Salgótarjáni HKE 83 Master Man Salgótarján ELFOGADOTT / ACCEPTED
51 Muhari Csaba "1964" Alba Országúti Kerékpárosok 83 Senior2 Man Székesfehérvár függőben / pending
52 Németh Gergely BringAjka KSE 83+16 U19 Man Győr ELFOGADOTT / ACCEPTED
53 Forgó Tibor Salgótarjáni HKE 83 Master Man Mátraballa ELFOGADOTT / ACCEPTED
54 Petre Matei ACS Olimpic Zarnesti 83+16 U17 Man Brasov, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
55 Petre Teodor ACS Olimpic Zarnesti 16 U15 Man Brasov, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
56 Petre Timotei ACS Olimpic Zarnesti 16 U13 Man Brasov, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
57 Jancsó Marcell Tamás Salgótarjáni HKE 83+16 Elit1 Man Salgótarján ELFOGADOTT / ACCEPTED
58 Micle Adrian 83 Master Man Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
59 Paulovics György 83+16 Master Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
60 Sütő Zsolt 83 Senior1 Man Komárom ELFOGADOTT / ACCEPTED
61 Suhajda Tamás 83 Elit2 Man Dabas ELFOGADOTT / ACCEPTED
62 Majoros Gábor 83 Master Man Dabas ELFOGADOTT / ACCEPTED
63 Zoboky Tamás 83 Master Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
64 Karsai Zoltán VRC Miskolc 83+16 Senior1 Man Miskolc ELFOGADOTT / ACCEPTED
65 Kovács Gábor 16 Elit2 Man Fót ELFOGADOTT / ACCEPTED
66 Piti Sándor 83 Master Man Almásfüzitő ELFOGADOTT / ACCEPTED
67 Nagy Csaba 83 Senior1 Man Kiskunfélegyháza ELFOGADOTT / ACCEPTED
68 Finta Attila Fordulat KK 83 Master Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
69 Szücs Eszter 16 Senior1 Woman Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
70 Czinkóczky András 16 Senior1 Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
71 Hajnal Szabolcs Roprint Racing Team 83+16 Elit2 Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
72 Kovács Lajos BTS SE 83+16 Senior1 Man Gyömrő ELFOGADOTT / ACCEPTED
73 Csordás Norbert-Attila Clubul Sportiv VOINTA Cluj‑Napoca 83 Elit1 Man Kolozsvár ELFOGADOTT / ACCEPTED
74 Magyar Péter 83 Master Man Vecsés ELFOGADOTT / ACCEPTED
75 Csaplár Viktor 83+16 Elit1 Man Bátorkeszi, Slovakia ELFOGADOTT / ACCEPTED
76 Oláh Norbert 83 Elit2 Man Kecskemét ELFOGADOTT / ACCEPTED
77 Szőllős Noa "23" Nivelco SE 83 Elit1 Woman Remeteszőlős ELFOGADOTT / ACCEPTED
78 Polányi Lili "69" Nivelco SE 83 Elit1 Woman Balatonfüred ELFOGADOTT / ACCEPTED
79 Attila Dobai 83 Master Man Komárno, Slovakia ELFOGADOTT / ACCEPTED
80 Tamás Zsolt 16 Master Man Eger ELFOGADOTT / ACCEPTED
81 Lakatos András Fillari Team Budaörs 83+16 Elit1 Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
82 Szarka Dávid Fillari Team Budaörs 83+16 Elit2 Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
83 Kirov Albert Dániel Fillari Team Budaörs 83+16 Elit2 Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
84 Peter Juhász 83 Elit2 Man Komárno, Slovakia ELFOGADOTT / ACCEPTED
85 Furucz Imréné Velo 60 16 Senior2 Woman Hatvan ELFOGADOTT / ACCEPTED
86 Ambrus Hunor Szilárd 83+16 U19 Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
87 Dobai Robert 83 Master Man Komárno, Slovakia ELFOGADOTT / ACCEPTED
88 Joseph Saliba WITC 83 Senior1 Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
89 Varga Balázs DSI Cycling Team 83+16 U17 Man Hajdúszoboszló ELFOGADOTT / ACCEPTED
90 Gyurka Zoltán 83+16 Senior1 Man Atkár ELFOGADOTT / ACCEPTED
91 Hegedűs Ákos 83+16 Master Man Budapest függőben / pending
92 Petar Dashev Protos Team 83+16 Elit2 Man Plovdiv, Bulgaria ELFOGADOTT / ACCEPTED
93 Dervarics Tamás 575 Team 83+16 Master Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
94 Dervaricsné Nemes Gyöngyvér 575 Team 83+16 Master Woman Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
95 Siket Zoltán 83 Master Man Dunakeszi ELFOGADOTT / ACCEPTED
96 Kardos Miklós 83 Master Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
97 Őri Dávid 83 Elit2 Man Nagykökényes függőben / pending
98 Szénási Péter 83+16 Master Man Hatvan függőben / pending
99 Szircsák Dániel 83+16 Elit2 Man Szurdokpüspöki függőben / pending
100 Soltanel Vlad Tura de Noapte - DCK 83 Elit1 Man Cluj Napoca, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
101 Nemes Cristian BULLS pROject 83 Elit2 Man Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
102 Mészáros Gergely Fordulat KK 83+16 Elit2 Man Nagyréde függőben / pending
103 Pazsiczki Gábor 83 Elit2 Man Veresegyház függőben / pending
104 Farkas Tibor 83 Master Man Tök ELFOGADOTT / ACCEPTED
105 Mihai Merfea Tura de Noapte - DCK 83 Elit2 Man Cluj Napoca, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
106 Magyar Péter 83 Senior1 Man Baj függőben / pending
107 Bauer Attila Zengő SE 83+16 Senior3 Man Óbánya ELFOGADOTT / ACCEPTED
108 Dr. Szabó Krisztián 222 83 Master Man Szügy ELFOGADOTT / ACCEPTED
109 Guba Gergő Mátra Biker SC 83+16 Elit2 Man Jászárokszállás ELFOGADOTT / ACCEPTED
110 Steve Moruzzi 83 Senior1 Man Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
111 Lászka Dániel 83+16 Elit2 Man Heves ELFOGADOTT / ACCEPTED
112 Molnár Dániel "42" 83+16 Elit2 Man Gencsapáti ELFOGADOTT / ACCEPTED
113 Barczi Péter Ride4Life 83 Master Man Felsőtárkány ELFOGADOTT / ACCEPTED
114 Budai Norbert 16 Senior1 Man Kazincbarcika ELFOGADOTT / ACCEPTED
115 Péter Mihály Cube Csömör KSK 16 U17 Man Vecsés ELFOGADOTT / ACCEPTED
116 Szabó Tamás 83+16 U13 Man Füzesabony ELFOGADOTT / ACCEPTED
117 Horváth Márk Lotus Cycling Team 83 U19 Man Pécs ELFOGADOTT / ACCEPTED
118 Budai Nóra 16 U15 Woman Kazincbarcika ELFOGADOTT / ACCEPTED
119 Budainé Harnócz Melinda 16 Master Woman Kazincbarcika ELFOGADOTT / ACCEPTED
120 Tassy Norbert 83 Master Man Nyírpazony ELFOGADOTT / ACCEPTED
121 Nagy Zoltán MIRÁNK-DOMKK 83+16 Master Man Debrecen ELFOGADOTT / ACCEPTED
122 Hajdu István 83 Master Man Békéscsaba ELFOGADOTT / ACCEPTED
123 Kiss Gábor 83+16 Master Man Gyöngyös ELFOGADOTT / ACCEPTED
124 Martin Obložinský 83 Master Man Komárno, Slovakia ELFOGADOTT / ACCEPTED
125 Robert Czibor "1978" 83 Master Man Chotín, Slovakia ELFOGADOTT / ACCEPTED
126 Zifcsak Pavel Tura de Noapte - DCK 83 Elit2 Man Cluj Napoca, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
127 Szelestei Péter Mazsola KSE 83 Senior1 Man Cserszegtomaj ELFOGADOTT / ACCEPTED
128 Szabóné Szeibert Krisztina 16 Senior1 Woman Kecskemét ELFOGADOTT / ACCEPTED
129 Szabó Zoltán 16 Senior1 Man Kecskemét ELFOGADOTT / ACCEPTED
130 Adorján András "317" PCCC 16 Senior2 Man Pilisvörösvár ELFOGADOTT / ACCEPTED
131 Dobó Levente 16 Senior1 Man Szada ELFOGADOTT / ACCEPTED

RÉSZTVEVŐ EGYESÜLETEK 2024

575 Team, ACS Olimpic Zarnesti, Alba Országúti Kerékpárosok, BringAjka KSE, BTS SE, BULLS pROject, Clubul Sportiv VOINTA Cluj‑Napoca, Cube Csömör KSK, DSI Cycling Team, Fillari Team Budaörs, Fordulat KK, Green Riders, Lotus Cycling Team, Mátra Biker SC, Mazsola KSE, Megathlon SE, Merida Maraton Team CST, MIRÁNK-DOMKK, Nivelco SE, PCCC, Protos Team, Radclub Oberbank, Ride4Life, Roprint Racing Team, SHKE, Szerpentin KE, SZKSC, Stubers Bike Team, Tura de Noapte - DCK, Új Bárka Egyesület / Körös‑toroki Oxigénfalók, Velo 60, VRC Miskolc, WITC, Zengő SE, ...



RÉSZTVEVŐ EGYESÜLETEK 2023

575 Team, Acélvakond Cycling Team, ACS Olimpic Zarnesti, Alba Országúti Kerékpárosok, Albertirsai Sportegyesület / ASE Kerékpár, ASI, AutoBike Wheller's, Backmarkers, Bakony Bike, BK Rijeka, Brigetio KSE, BringaBanda SC, BringAjka KSE, BTS SE, BULLS pROject, Buruczki Training System SE, Carcover, CK Rimavska Sobota, CK Spartak Tlmače, CSC Neamt, CTA Sport Competition, Cube-Csömör, Csopajó Cycling Team, Dani’s Bike Budapest, Debreceni Sportcentrum, Delta MTB Sopron, Diesel DR Szabadidő és Sportegyesület, DNF Racing, Drasztikálisok, DSI Cycling Team, DVTK - Cycling Team, Egis SE, Esztergomi Küllőszaggatok KE, Fillari Team Budaörs MTB SC, Fordulat Kerékpár Klub, FTC Triatlon, GEAC TRIATLON, Gloucester City Cycling Club, Green Riders, Hírös ESC, HOTE Cycling, Jbike Team, Joyride Women Cycling Team, Kishko Team, KisTri, KKB SE, KoMJoY, Kontent DKSI, Kőbánya Cycling Team, Lotus Cycling Team, Magicbike, Martfűi Városi Sportegyesület PROTÚR, MASH Racing Team, MATE, Mátra Biker SC, MÁV VSC, Maxtend, Mazsola KSE, MBH Bank Cycling Team, Merida Maraton Team CST, MFSE, MIRÁNK-DOMKK, MRCC, Pannon Triatlon Klub, Pink angel, PCCC, Pécsi Egyetemi Atlétikai Club - Imperator, Polythlon ETK, Protúr, RCT Romagna Cycling Team, Robert Bosch Kft., Roprint Racing Team, Salgótarjáni HKE, SAXUM KSC, Sárréti SE - OPTIMIT, SHKE, Spinning Circle, Steaua, Stubers Bike Team, Superior Hóbarátok, Szegedi Kerékpáros Sport Club, Szekszárdi Sportközpont, Szerpentin KE, SZINGO SE, SZKSC, Szolnoki Honvéd SE Triatlon, szakosztályTamási BringaSport Egyesület, Team3K, Team Újbuda, Team Tri-Trend, Tirpák Cross, TREK SE, TriBerries, Trikolor Kazincbarcikai Triatlon Sportklub, Tura de Noapte, Új Bárka Egyesület / Körös-toroki Oxigénfalók, UTE - Merida, Velo60 Kerékpáros Egyesület, Velocitas, Velocitta', VeloRunCoffee, Vinibike, VVSE, Zengő Cycling Team



RÉSZTVEVŐ EGYESÜLETEK 2022

Acélvakond Cycling Team, Alba Országúti Kerákpárosok, Anonym Triatlon és Szabadidő Sportegyesület, Backmarkers, Badacsony Cycling, Balatonfüredi Atlétikai Club, BDFGV, BELL-VILL, Bike Zone Gödöllő, Brigetio KSE, Bringabanda SC, BringAjka KSE, BSF, Buruczki Training System SE, CK Rimavska Sobota, Cube-Csömör, Dani's Bike, Diesel DR Szabadidő és Sportegyesület, DKSI Cycling Team, Egyszusz VSE, Epronex - Hungary Cycling Team, Ferencvárosi Torna Club, FETA Racing Team, Fillari Team Budaörs, Fordulat Kerékpár Klub, FORMAX Fitnesz és Egészségmegőrző Egyesület, Gizionok, Gólya Futár, Green Riders, Greiner bio-one Hungária KSE, GsportZóna Szeged, Hírös Endurance Sport Club, HOTE SE, HUNting Dogs Cycling Team, Imperátor PTE-PEAC, K3SE, Karbona, Kis-Galya KSE, Kontent DKSI, Kőbánya Cycling Team, KPSE, Kunság-Szesz Zrt., MASH Racing Team, Mátra Biker Sport Club, Mau, Maxtend, Merida Maraton TEAM - CST, MERSE, Miránk-Domkk, MKB, MRCC, NYKSE, OKR CYCLES, Oradea Road Riders, Örökké nem eshetsz.., Peloton Cycling Team, Piccolaro 15, Piramis Sportegyesület, Polythlon ETK, ProTúr, Radsport Stanger Kitzbühel (Austria), ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE, Roprint Racing Team, Sárréti SE, Saxum KSC Eger, Seven Hills MTB SC - TREK Sportegyesület, Sharknado, SHKE , Superior Racing Team, Szerpentin KE, Szfv. Sporttársak, Szingo Szabadidős Sportegyesület, Szolnoki Honvéd SE Triatlon, Tallcoach, Tamási BringaSport Egyesület, Team3K, Team Heavy Pedal, TEKER Egyesület, TREK SE, TuttoBici Bottecchia SE, Újszászi VVSE, Váci Karakán Kajak-Kenu SE, Veresegyház Triatlon VSK, Viadukt SE, Vinibike, Zengő Cycling Team



    Tour de Mátra  MBSC



2024 Hungary © Tour de Mátra

Ne félj a medvétől! Tekerj velünk Kékestetőre!