III. TOUR DE MÁTRA NEVEZŐK


VERSENYKIÍRÁS + NEVEZÉS

VERSENYSZABÁLYZAT

NEVEZÉSI DÍJ BEFIZETÉSE

A versenyző email címe az egyedi azonosítója!


2023. június 3-4.

szombat 10:00 HOSSZÚ TÁV

vasárnap 11:00 RÖVID TÁV

  MINDKÉT TÁV GYÖNGYÖSRŐL INDUL!  

RAJT: Károly Róbert Diákhotel Sportcentrum



A 2023-as Tour de Mátra országúti kerékpárverseny nevezői
NÉV / NAME EGYESÜLET / CLUB TÁV / ROUTE KATEGÓRIA / CATEGORY VÁROS, ORSZÁG / CITY, COUNTRY NEVEZÉS / ENTRY
nincs találat!
1 Kovács Péterné összetett / complex Master3 Szilasliget ELFOGADOTT / ACCEPTED
2 Árvay Márton 16 km Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
3 Gyurka Zoltán 83 km Master3 Atkár ELFOGADOTT / ACCEPTED
4 Laszlo Mate Csaba összetett / complex Master3 Kolozsvár, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
5 Szabó László Trikolor Kazincbarcikai Triatlon Sportklub 83 km Master2 Kazincbarcika függőben / pending
6 Nagy Zoltán "203" összetett / complex Master1 Dorogháza függőben / pending
7 Vinnai Gellért HOTE Cycling összetett / complex Master2 Miskolc ELFOGADOTT / ACCEPTED
8 Suhanyeczki Csaba 83 km Master2 Vaskút függőben / pending
9 Orosz Ádám 83 km Master1 Eger ELFOGADOTT / ACCEPTED
10 Jónás Attila MÁV VSC 83 km Master2 Valkó ELFOGADOTT / ACCEPTED
11 Kovács Kristóf 83 km Felnőtt / Adult Gellénháza ELFOGADOTT / ACCEPTED
12 Bellovics Krisztián összetett / complex Master2 Mályi ELFOGADOTT / ACCEPTED
13 Horváth Péter 83 km Master2 Nyíregyháza függőben / pending
14 Birtalan Gergő Gólya SE 83 km Felnőtt / Adult Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
15 Bóta Gergely 83 km Master2 Ostoros ELFOGADOTT / ACCEPTED
16 Micle Adrian AutoBike Wheller's összetett / complex Master2 Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
17 Debreczi János Gergely 83 km Master2 Szentendre ELFOGADOTT / ACCEPTED
18 Pál Richárd összetett / complex Master1 Gyöngyös ELFOGADOTT / ACCEPTED
19 Szerető Márton 16 km Felnőtt / Adult Csobánka ELFOGADOTT / ACCEPTED
20 Tomka István Sárréti SE - OPTIMIT összetett / complex U19 Püspökladány függőben / pending
21 Tomka Ézer Sárréti SE - OPTIMIT összetett / complex U15 Püspökladány ELFOGADOTT / ACCEPTED
22 Dr. Tomka János Attila Sárréti SE - OPTIMIT összetett / complex Master4 Püspökladány függőben / pending
23 Holéczy Tibor összetett / complex Master3 Pilisborosjenő ELFOGADOTT / ACCEPTED
24 Tatár László Maxtend összetett / complex Master2 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
25 Pataki Zoltán 16 km Master1 Gyömrő ELFOGADOTT / ACCEPTED
26 Börcsök Lajos összetett / complex Master4 Hódmezővásárhely ELFOGADOTT / ACCEPTED
27 Börcsök Györgyi összetett / complex Master3 Hódmezővásárhely ELFOGADOTT / ACCEPTED
28 Garamvölgyi Péter 83 km Master3 Budapest függőben / pending
29 Baranyai Balázs 16 km Felnőtt / Adult Erdőkertes ELFOGADOTT / ACCEPTED
30 Majoros Attila összetett / complex Felnőtt / Adult Csincse ELFOGADOTT / ACCEPTED
31 Kálvin Andor 83 km Master4 Pásztó ELFOGADOTT / ACCEPTED
32 Lozsek Martin 83 km Felnőtt / Adult Dabas ELFOGADOTT / ACCEPTED
33 Laszlo Noemi 16 km U19 Kolozsvár, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
34 Benczés Krisztina Szerpentin KE összetett / complex Master2 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
35 Eleonora Molcsan Green Riders 16 km Master2 függőben / pending
36 Kukla Tamás 83 km Master2 Deszk ELFOGADOTT / ACCEPTED
37 Thomas Percy Gloucester City Cycling Club összetett / complex Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
38 Babos Tibor Szerpentin KE 16 km Master3 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
39 Csada Ágnes 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
40 Balogh Tamás 83 km Master1 Miskolc ELFOGADOTT / ACCEPTED
41 Góré Attila 83 km Master3 Miskolc ELFOGADOTT / ACCEPTED
42 Góré Boglárka DVTK - Cycling Team 83 km U19 Miskolc halasztva / postponed (2024)
43 Vadon Attila 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
44 Guba Gergő Mátra Biker SC összetett / complex Master1 Jászárokszállás ELFOGADOTT / ACCEPTED
45 Őszi Tamás 83 km Master3 Budapest halasztva / postponed (2024)
46 Visnyei József 83 km Master3 Jászberény ELFOGADOTT / ACCEPTED
47 Kovács Bence 83 km Felnőtt / Adult Dióskál ELFOGADOTT / ACCEPTED
48 Mészáros Gergely Mátra Biker SC összetett / complex Master1 Nagyréde ELFOGADOTT / ACCEPTED
49 Merha Máté Norbert 83 km Felnőtt / Adult Kecskemét függőben / pending
50 Fuxreiter László összetett / complex Master3 Gyöngyöstarján ELFOGADOTT / ACCEPTED
51 Szalai Natália "1206" 16 km Master1 Sárbogárd függőben / pending
52 Diószegi Renáta Szerpentin KE 16 km Master1 Tápiószecső ELFOGADOTT / ACCEPTED
53 Szabó László 83 km Master2 Karácsond ELFOGADOTT / ACCEPTED
54 Nagy Tamás GEAC TRIATLON összetett / complex Master3 Veresegyház függőben / pending
55 Fodor Judit Tünde összetett / complex Master2 Martfű ELFOGADOTT / ACCEPTED
56 Gali Tibor Lotus Cycling Team 83 km Master2 Kozármisleny ELFOGADOTT / ACCEPTED
57 Karay Attila Roprint Racing Team 83 km Master1 Tárnok ELFOGADOTT / ACCEPTED
58 Dr. Forgó Gyula 16 km Master4 Kecskemét függőben / pending
59 Szondi Dávid KKB SE összetett / complex U19 Mátészalka ELFOGADOTT / ACCEPTED
60 Gyenes-Kovács Zoltán 83 km Master3 Leányfalu ELFOGADOTT / ACCEPTED
61 Makács Gábor Szerpentin KE összetett / complex Master2 Piliscsaba ELFOGADOTT / ACCEPTED
62 Dr. Szabó Melinda 16 km Master3 Veresegyház ELFOGADOTT / ACCEPTED
63 Kálmán Gábor 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
64 Kmetykó Gábor SZKSC összetett / complex Master3 Szeged ELFOGADOTT / ACCEPTED
65 Hurda László Zsolt 16 km Master1 Öskü ELFOGADOTT / ACCEPTED
66 Maczinkó Dávid Márk KKB SE összetett / complex Felnőtt / Adult Kisvárda ELFOGADOTT / ACCEPTED
67 Kovács Máté 83 km Felnőtt / Adult Budapest függőben / pending
68 Dervaricsné Nemes Gyöngyvér 83 km Master2 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
69 Gubacsi Gyula összetett / complex Master2 London, UK ELFOGADOTT / ACCEPTED
70 Sábián Attila SHKE 83 km Master2 Salgótarján ELFOGADOTT / ACCEPTED
71 Sábián Enikő SHKE 83 km Master1 Salgótarján ELFOGADOTT / ACCEPTED
72 Dervarics Tamás 575 Team összetett / complex Master2 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
73 Lisz Daniel Fillari Team Budaörs összetett / complex Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
74 Majoros Gábor 83 km Master2 Dabas ELFOGADOTT / ACCEPTED
75 Halász Gergely 16 km Master2 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
76 Kiss Gábor összetett / complex Master2 Gyöngyös halasztva / postponed (2024)
77 Kálmánchey Attila 16 km Master3 Dunakeszi ELFOGADOTT / ACCEPTED
78 Kálmánchey Bulcsú MRCC 16 km U17 Dunakeszi ELFOGADOTT / ACCEPTED
79 Kirov Albert Dániel Fillari Team Budaörs összetett / complex Felnőtt / Adult Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
80 Szarka Dávid Fillari Team Budaörs összetett / complex Felnőtt / Adult Székesfehérvár ELFOGADOTT / ACCEPTED
81 Salgóvári Mariann 16 km Master2 Verőce függőben / pending
82 Kim Szabi 83 km Master2 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
83 Mateusiak Piotr Fillari Team Budaörs 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
84 Garamvölgyi Péter 83 km Master3 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
85 Ugyan Anita 83 km Master3 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
86 Kun Istvan 83 km Master2 Kecskemét függőben / pending
87 Lakatos András "424" Fillari Team Budaörs összetett / complex U19 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
88 Dr. Csináth Ádám Fillari Team Budaörs összetett / complex Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
89 Hűvösvölgyi Márton Fillari Team Budaörs 83 km Master1 Budaörs ELFOGADOTT / ACCEPTED
90 Magnani Michele 83 km Master2 Brescia, Italy függőben (pending)
91 Barnavári Attila 83 km Master3 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
92 Gréczi Gergő összetett / complex Felnőtt / Adult Sződliget ELFOGADOTT / ACCEPTED
93 Benkő István Stubers Bike Team 16 km Master4 Etyek ELFOGADOTT / ACCEPTED
94 Finta Márió 83 km Master1 Tata ELFOGADOTT / ACCEPTED
95 Hoffer Márton Fillari Team Budaörs összetett / complex Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
96 Taródy Dávid Fordulat Kerékpár Klub 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
97 Oroszi Martin Mátra Biker SC összetett / complex Master1 Hort ELFOGADOTT / ACCEPTED
98 Attila Dobai 83 km Master2 Komárno, Slovakia ELFOGADOTT / ACCEPTED
99 Czecze Zsolt összetett / complex Master3 Füzesgyarmat ELFOGADOTT / ACCEPTED
100 Giricz Abigél Új Bárka Egyesület / Körös-toroki Oxigénfalók összetett / complex U17 Csongrád ELFOGADOTT / ACCEPTED
101 Giricz Gábriel Új Bárka Egyesület / Körös-toroki Oxigénfalók összetett / complex U15 Csongrád ELFOGADOTT / ACCEPTED
102 Giricz Benjámin Új Bárka Egyesület / Körös-toroki Oxigénfalók összetett / complex U13 Csongrád ELFOGADOTT / ACCEPTED
103 Giricz Joel Új Bárka Egyesület / Körös-toroki Oxigénfalók összetett / complex U13 Csongrád ELFOGADOTT / ACCEPTED
104 Kovács Gábor 16 km Master1 Fót ELFOGADOTT / ACCEPTED
105 Magyar Péter 83 km Master2 Vecsés ELFOGADOTT / ACCEPTED
106 Norbert Spissak 83 km Master3 Komárno, Slovakia ELFOGADOTT / ACCEPTED
107 Bernhardt Dávid 83 km U19 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
108 Halápi Levente 83 km Felnőtt / Adult Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
109 Sashalmi Richárd Bringabanda összetett / complex Felnőtt / Adult Rózsaszentmárton ELFOGADOTT / ACCEPTED
110 Nagy Benedek Merida Maraton Team CST 16 km Master2 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
111 Peter Juhász 83 km Master1 Strekov ELFOGADOTT / ACCEPTED
112 Godó János Fillari Team Budaörs összetett / complex Felnőtt / Adult Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
113 Schier Tamás Dani’s Bike Budapest összetett / complex Master2 Budapest függőben / pending
114 Tassy Norbert 83 km Master2 Nyírpazony ELFOGADOTT / ACCEPTED
115 Oláh Csaba "1014" FTC Triatlon 83 km Master2 Tarnaszentmiklós ELFOGADOTT / ACCEPTED
116 Robert Dobai 83 km Master1 Komárno, Slovakia ELFOGADOTT / ACCEPTED
117 Szombathy Dominik 83 km Felnőtt / Adult Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
118 Frics Gyula SHKE összetett / complex Master3 Salgótarján ELFOGADOTT / ACCEPTED
119 Bozsik Bence Szegedi Kerékpáros Sport Club 83 km Master1 Szeged függőben / pending
120 Molnár Sándor 83 km Master4 Göd ELFOGADOTT / ACCEPTED
121 Lipkovics Bence Velo60 Kerékpáros Egyesület összetett / complex Felnőtt / Adult Hatvan ELFOGADOTT / ACCEPTED
122 Király Máté összetett / complex Felnőtt / Adult Hajdúszoboszló ELFOGADOTT / ACCEPTED
123 Lepold Zoltán Green Riders 83 km Master3 Tököl ELFOGADOTT / ACCEPTED
124 Kovács Zoltán TriBerries 83 km Master3 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
125 Tamás Zsolt 16 km Master2 Eger ELFOGADOTT / ACCEPTED
126 Sugár András 83 km Felnőtt / Adult Eger ELFOGADOTT / ACCEPTED
127 Kiss Norbert AcélVakond Cycling Team összetett / complex Master3 Eger ELFOGADOTT / ACCEPTED
128 Csatári Attila ASI 16 km U17 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
129 Sirokmány Gábor 83 km Master2 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
130 Muhari Csaba "1964" Alba Országúti Kerékpárosok 83 km Master3 Székesfehérvár ELFOGADOTT / ACCEPTED
131 Kemény Ádám Csopajó Cycling Team összetett / complex Master1 Balatonfüred ELFOGADOTT / ACCEPTED
132 Rudolf József 83 km Master3 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
133 Kovács Nóra 83 km Master3 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
135 Sós András 16 km Master1 Solymár ELFOGADOTT / ACCEPTED
136 Végh Tamás 83 km Master2 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
137 Petreczky Tibor 83 km Master3 Pásztó függőben / pending
138 Forgó Christopher 83 km Master1 Szeged ELFOGADOTT / ACCEPTED
139 Nagyváthy-Kovács Mirella 16 km U17 Göd Kérjük a beleegyező szülői nyilatkozatot! LETÖLTÖM (pdf)
140 Csicsely Ádám "666" 83 km Master1 Békéscsaba ELFOGADOTT / ACCEPTED
141 Százdi László Egis SE 83 km Master2 Csömör ELFOGADOTT / ACCEPTED
142 Sarkadi Péter 83 km Master2 Eger ELFOGADOTT / ACCEPTED
143 Betes Attila SHKE 83 km Master3 Salgótarján ELFOGADOTT / ACCEPTED
144 Hegymegi István Mátra Biker SC 83 km Master3 Gyál ELFOGADOTT / ACCEPTED
145 Marosi Bálint 83 km Felnőtt / Adult Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
146 Szabó László 83 km Master2 Tatabánya ELFOGADOTT / ACCEPTED
147 Siket Zoltán 83 km Master2 Dunakeszi ELFOGADOTT / ACCEPTED
148 Kovács László 83 km Master3 Tar ELFOGADOTT / ACCEPTED
149 Péter Mihály 16 km U17 Vecsés ELFOGADOTT / ACCEPTED
150 Alexander Szabo CK Rimavska Sobota 83 km Master3 Fulek függőben / pending
151 Dr. György Zsolt Mátra Biker SC 16 km Master4 Alsótold ELFOGADOTT / ACCEPTED
152 Kovács Lajos Buruczki Training System összetett / complex Master3 Gyömrő függőben / pending
153 Branislav Buhic BK Rijeka 83 km Master2 Koprivnica, Croatia függőben (pending)
154 Petre Matei Acs Olimpic Zarnesti összetett / complex U17 Brașov, Romania Please provide parent consent form! DOWNLOAD (pdf)
155 Petre Teodor Acs Olimpic Zarnesti 16 km U13 Brașov, Romania Please provide parent consent form! DOWNLOAD (pdf)
156 Németh Csaba 83 km Master1 Becsehely ELFOGADOTT / ACCEPTED
157 Dalocsa Timea 83 km Master2 Szeged függőben / pending
158 Zámbori Zsófia 83 km Master1 Tahitótfalu függőben / pending
159 Petró Károly Albertirsai Sportegyesület / ASE Kerékpár összetett / complex Master2 Albertirsa ELFOGADOTT / ACCEPTED
160 Kollai Csörsz 83 km Master2 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
161 Lukács Péter "8888" 83 km Master2 Debrecen függőben / pending
162 Nagy Norman 83 km Felnőtt / Adult Szeged ELFOGADOTT / ACCEPTED
163 Lábas Zoltán KoMJoY 83 km Master3 Gyál ELFOGADOTT / ACCEPTED
164 Emszt András Green Riders összetett / complex Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
165 Csankó Zsolt 83 km Master2 Vác ELFOGADOTT / ACCEPTED
166 Bujdosó Zoltán MATE 16 km Master2 Gyöngyös ELFOGADOTT / ACCEPTED
167 Albrecht Krisztián 16 km Master2 Miskolc halasztva / postponed (2024)
168 Deák Róbert Mátra Biker SC összetett / complex Master1 Matraszentimre ELFOGADOTT / ACCEPTED
169 Csímár András 83 km Master3 Balassagyarmat ELFOGADOTT / ACCEPTED
170 Molnar Daniel "42" összetett / complex Master1 Gencsapáti ELFOGADOTT / ACCEPTED
171 Neszt Levente 83 km Felnőtt / Adult Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
172 Farkas Tibor 83 km Master2 Tök ELFOGADOTT / ACCEPTED
173 Molnár Balázs Fordulat Kerékpár Klub összetett / complex Master2 Tiszafüred függőben / pending
174 Juhász Zsombor Green Riders összetett / complex Felnőtt / Adult Érd ELFOGADOTT / ACCEPTED
175 Gavan Alexandru Tura de Noapte 83 km Master1 Cluj-Napoca, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
176 Varga Zoltán 83 km Master2 Pánd ELFOGADOTT / ACCEPTED
177 Cristian Nemes BULLS pROject 83 km Master1 Sibiu, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
178 Vescu Florin-Bogdan Tura De Noapte - DCK 83 km Master2 Cluj-Napoca, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
179 Soltanel Vlad Tura De Noapte 83 km Felnőtt / Adult Cluj-Napoca, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
180 Gabriel Ardelean Tura De Noapte 83 km Master1 Cluj-Napoca, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
181 Hosszú Dániel Mazsola KSE összetett / complex Master1 Zalavár ELFOGADOTT / ACCEPTED
182 Gálosi Tamás Mátra Biker SC 83 km Master2 Veresegyház ELFOGADOTT / ACCEPTED
183 Kovács Lajos Buruczki Training System összetett / complex Master3 Gyömrő ELFOGADOTT / ACCEPTED
184 Erdei Ádám Kőbánya Cycling Team 16 km U15 Isaszeg ELFOGADOTT / ACCEPTED
185 Márkus László SAXUM KSC 16 km Felnőtt / Adult Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
186 Nagy Tibor Bakony Bike 83 km Master3 Pápa ELFOGADOTT / ACCEPTED
187 Labancz István 16 km Master4 Szolnok ELFOGADOTT / ACCEPTED
188 Fejér Zsolt összetett / complex Master2 Mátészalka ELFOGADOTT / ACCEPTED
189 Rab Sándor Mátra Biker SC 83 km Master1 Szolnok ELFOGADOTT / ACCEPTED
190 Zachár Bendegúz VeloRunCoffee összetett / complex U17 Miskolc Kérjük a beleegyező szülői nyilatkozatot! LETÖLTÖM (pdf)
191 Zachár Janka Sára VeloRunCoffee 16 km U15 Miskolc Kérjük a beleegyező szülői nyilatkozatot! LETÖLTÖM (pdf)
192 Zachár Gáspár VeloRunCoffee 16 km U13 Miskolc Kérjük a beleegyező szülői nyilatkozatot! LETÖLTÖM (pdf)
193 Andrew Davidson 83 km Master2 London, UK ELFOGADOTT / ACCEPTED
194 Szekeres Tamara Green Riders 83 km Felnőtt / Adult Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
195 Karsai Zoltán VeloRunCoffee (VRC) összetett / complex Master3 Miskolc ELFOGADOTT / ACCEPTED
196 Tajthy Ferenc Acélvakond Cycling Team összetett / complex Master1 Jászapáti ELFOGADOTT / ACCEPTED
197 Hanus Václav 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
198 Apró Csaba Acélvakond Cycling Team összetett / complex Master1 Jászberény ELFOGADOTT / ACCEPTED
199 Kopácsi Attila Acélvakond Cycling Team összetett / complex Felnőtt / Adult Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
200 Aszalós Anna Brigetio KSE 83 km Felnőtt / Adult Komárom ELFOGADOTT / ACCEPTED
201 Bedecs Tamás Brigetio KSE 83 km Master1 Komárom ELFOGADOTT / ACCEPTED
202 Skuba Ákos Brigetio KSE 83 km Master1 Komárom ELFOGADOTT / ACCEPTED
203 Héregi Péter Brigetio KSE 83 km Felnőtt / Adult Komárom ELFOGADOTT / ACCEPTED
204 Józsa Márton Brigetio KSE összetett / complex Felnőtt / Adult Komárom ELFOGADOTT / ACCEPTED
205 Szegletes Gábor Roprint Racing Team összetett / complex Master1 Tordas ELFOGADOTT / ACCEPTED
206 Ibos Zoltán 83 km Master3 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
207 Klement Tibor 83 km Master4 Sajószentpéter ELFOGADOTT / ACCEPTED
208 Szabó Gyula Mátra Biker SC 16 km Master3 Gyöngyössolymos ELFOGADOTT / ACCEPTED
209 Dr. Nyitray László Polythlon ETK 16 km Master4 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
210 Foki Imre 83 km Master4 Szombathely ELFOGADOTT / ACCEPTED
211 Szarvas Balázs MRCC összetett / complex Felnőtt / Adult Üröm ELFOGADOTT / ACCEPTED
212 Borbély Mátyás 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
213 Buruczki Szilárd Buruczki Training System összetett / complex Master2 Budapest függőben / pending
214 Nagy Zoltán MIRÁNK-DOMKK összetett / complex Master2 Debrecen ELFOGADOTT / ACCEPTED
215 Nagy Soma MIRÁNK-DOMKK összetett / complex Felnőtt / Adult Szikszó függőben / pending
216 Nagy Máté MIRÁNK-DOMKK 83 km Master1 Budapest függőben / pending
217 Kopka Mihály Velo60 Kerékpáros Egyesület 83 km Master3 Hatvan ELFOGADOTT / ACCEPTED
218 Nagy László összetett / complex Felnőtt / Adult Pócspetri ELFOGADOTT / ACCEPTED
219 Laposa-Szabó Csilla Team Újbuda 83 km Master2 Budapest halasztva / postponed (2024)
220 Laposa Tas Team Újbuda 83 km U17 Budapest halasztva / postponed (2024)
221 Nagy Réka Emese MATE 16 km Master1 Gyöngyös ELFOGADOTT / ACCEPTED
222 Szügyi Róbert 83 km Master2 Mezőhegyes ELFOGADOTT / ACCEPTED
223 Csaplár Viktor összetett / complex Felnőtt / Adult Bátorove Kosihy, Slovakia ELFOGADOTT / ACCEPTED
224 Bokor Benjámin Áron Esztergomi Küllőszaggatok KE 16 km U17 Esztergom Kérjük a beleegyező szülői nyilatkozatot! LETÖLTÖM (pdf)
225 Gombos Máté Team Tri-Trend 83 km Master1 Szeged ELFOGADOTT / ACCEPTED
226 Sánta János Team 3k 83 km Master2 Sajószentpéter függőben / pending
227 Simon Tamás Superior Hóbarátok összetett / complex U17 Dunakeszi ELFOGADOTT / ACCEPTED
228 Németh Attila 16 km Master2 Kiskunfélegyháza függőben / pending
229 Komlódi Péter 16 km U15 Vál Kérjük a beleegyező szülői nyilatkozatot! LETÖLTÖM (pdf)
230 Langviser Zsolt DNF Racing 83 km Master2 Kolozsvár, Romania függőben / pending
231 Mihai Merfea Tura de Noapte - DCK 83 km Master1 Cluj-Napoca, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
232 Szalai Zoltán összetett / complex Master3 Fadd ELFOGADOTT / ACCEPTED
233 Dr. Szabó Krisztián 83 km Master2 Szügy ELFOGADOTT / ACCEPTED
234 Németh Gergely BringAjka KSE összetett / complex U19 Győr Kérjük a beleegyező szülői nyilatkozatot! LETÖLTÖM (pdf)
235 Skoff Emília Sára Acélvakond Cycling Team 16 km U17 Székesfehérvár ELFOGADOTT / ACCEPTED
236 Gergely Szabolcs Velocitta' összetett / complex Master3 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
237 Kaló István 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
238 Szabó János Fordulat Kerékpár Klub 83 km Master1 Fót ELFOGADOTT / ACCEPTED
239 Fricska Nagy Adrienn 83 km Master2 Kiskunfélegyháza ELFOGADOTT / ACCEPTED
240 Molnár Balázs Fordulat Kerékpár Klub összetett / complex Master2 Tiszafüred ELFOGADOTT / ACCEPTED
241 Papp László Gergely Vinibike 83 km Master2 Nyíregyháza ELFOGADOTT / ACCEPTED
242 Szentpéteri András BTS SE összetett / complex Felnőtt / Adult Budapest függőben / pending
243 Szűcs László KoMJoY 83 km Master3 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
244 Iulian Pocotila Tura de Noapte - DCK 83 km Master2 Cluj-Napoca, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
245 Tóth Levente 83 km Master1 Környe ELFOGADOTT / ACCEPTED
246 Kruppa Nándor 83 km Master1 Tordas függőben / pending
247 Tulok-Darida Simon Szekszárdi Sportközpont összetett / complex U15 Szekszárd ELFOGADOTT / ACCEPTED
248 Mármarosi Alexa Szekszárdi Sportközpont összetett / complex U15 Szekszárd ELFOGADOTT / ACCEPTED
249 Nábráczky-Hajós Áron 16 km U17 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
250 Kiss Dorottya 16 km U15 Maglód ELFOGADOTT / ACCEPTED
251 Kiss Júlia 16 km U13 Maglód ELFOGADOTT / ACCEPTED
252 Papp András 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
253 Baranyi József 83 km Master3 Gyöngyös függőben / pending
254 Varga Gábor 83 km Master1 Tata ELFOGADOTT / ACCEPTED
255 Rádi János 83 km Master1 Tatabánya ELFOGADOTT / ACCEPTED
256 Csenki Csaba 83 km Master3 Kecskemét ELFOGADOTT / ACCEPTED
257 Gál Nándor összetett / complex Master4 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
258 Ferkó Viktor 83 km Master2 Gyál ELFOGADOTT / ACCEPTED
259 Landi Zoltán Delta MTB Sopron összetett / complex Master2 Sopron függőben / pending
260 Németh Ákos Buruczki Training System összetett / complex Felnőtt / Adult Zalaegerszeg függőben / pending
261 Bauer Attila Zengő SE 83 km Master4 Óbánya ELFOGADOTT / ACCEPTED
262 Horváth Magor Bakony Bike KE 16 km U13 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
263 Ködmön Dorottya 16 km Master1 Bükkszenterzsébet ELFOGADOTT / ACCEPTED
264 Shane Egglestone 83 km Master1 Plymouth, UK ELFOGADOTT / ACCEPTED
265 Sütő Zsolt 83 km Master2 Komárom ELFOGADOTT / ACCEPTED
266 Molnár Balázs 83 km Master2 Veszprém ELFOGADOTT / ACCEPTED
267 Botka Barbara Protúr 83 km Master2 Budapest függőben / pending
268 Vecsernyés Tibor Magicbike 83 km Master2 Budapest függőben / pending
269 Korpa István DVTK - Cycling Team összetett / complex U19 Mezőkövesd ELFOGADOTT / ACCEPTED
270 Tóth István összetett / complex Master2 Körmend ELFOGADOTT / ACCEPTED
271 Tóth Emőke összetett / complex Master2 Körmend ELFOGADOTT / ACCEPTED
272 Hausknecht Ferenc BringaBanda SC összetett / complex Master3 Dunakeszi ELFOGADOTT / ACCEPTED
273 Adorján András "317" PCCC 16 km Master4 Pilisvörösvár ELFOGADOTT / ACCEPTED
274 Krauth Péter Stubers Bike Team 16 km Master4 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
275 Csigi Gergely Imre 83 km Felnőtt / Adult Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
276 Kiss Erno 16 km Master2 Debrecen függőben / pending
277 Beke Gábor Robert Bosch Kft. 83 km Felnőtt / Adult Budapest függőben / pending
278 Lang Levente Robert Bosch Kft. 83 km Felnőtt / Adult Budapest függőben / pending
279 Erdei Tamás Robert Bosch Kft. 16 km Master2 Isaszeg függőben / pending
280 Farkas Dániel összetett / complex Felnőtt / Adult Telki ELFOGADOTT / ACCEPTED
281 Steve Moruzzi 83 km Master2 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
282 Grósz Márton 83 km U19 Békés Kérjük a beleegyező szülői nyilatkozatot! LETÖLTÖM (pdf)
283 Kovács Áron Robert Bosch Kft. 83 km Master1 Budapest függőben / pending
284 Lisoczki Máté 83 km Felnőtt / Adult Szokolya ELFOGADOTT / ACCEPTED
285 Lisoczki János 83 km Master3 Szokolya ELFOGADOTT / ACCEPTED
286 Kosztyu Árpád Robert Bosch Kft. 16 km Master2 Budapest függőben / pending
287 Amitoaiei Ionut CSC Neamt összetett / complex Master2 Piatra Neamt, Romania függőben / pending
288 Rónaszéki István Merida Maraton Team CST összetett / complex Master3 Veszprém ELFOGADOTT / ACCEPTED
289 Munkácsi Levente 83 km U17 Budapest Kérjük a beleegyező szülői nyilatkozatot! LETÖLTÖM (pdf)
290 Sas Gábor Jbike Team 83 km U15 Jászberény ELFOGADOTT / ACCEPTED
291 Gabriel Mateiu 83 km Master2 Oradea, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
292 Szabó Dániel összetett / complex Master1 Esztergom függőben / pending
293 Csík Róbert Zengő SE 83 km Felnőtt / Adult Fót ELFOGADOTT / ACCEPTED
294 Gábor Zsolt 83 km Master2 Nagykáta ELFOGADOTT / ACCEPTED
295 Pance Zsombor 16 km U17 Agárd ELFOGADOTT / ACCEPTED
296 Skoff Gábor Acélvakond Cycling Team 16 km Master2 Székesfehérvár függőben / pending
297 Botrágyi Attila Fordulat Kerékpár Klub 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
298 Orkun Colak Backmarkers 83 km Master1 Istanbul, Turkey ELFOGADOTT / ACCEPTED
299 Mármarosi Marcell Szekszárdi Sportközpont összetett / complex U15 Szekszárd ELFOGADOTT / ACCEPTED
300 Mármarosi Manuel Szekszárdi Sportközpont 16 km U13 Szekszárd ELFOGADOTT / ACCEPTED
301 Rádi Noel Szekszárdi Sportközpont 16 km U13 Szekszárd ELFOGADOTT / ACCEPTED
302 Virág László HOTE Cycling Team 83 km Master2 Eger ELFOGADOTT / ACCEPTED
303 Zeley Csaba MRCC összetett / complex Felnőtt / Adult Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
304 Kőrösi Tibor "0520" KisTri összetett / complex Master4 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
305 Árgyelán Bálint Pannon Triatlon Klub 16 km U17 Dunaújváros ELFOGADOTT / ACCEPTED
306 Szedeli Gergő 16 km Master2 Balatonfüred ELFOGADOTT / ACCEPTED
307 Horváth Máté 83 km Master2 Miskolc ELFOGADOTT / ACCEPTED
308 Antalné Varga Anita K3SE 16 km Master3 Kaposvár ELFOGADOTT / ACCEPTED
309 László Zsolt összetett / complex Master1 Jászberény ELFOGADOTT / ACCEPTED
310 Pirityi István 83 km Master4 Pilisszentlászló ELFOGADOTT / ACCEPTED
311 Poirier 83 km Master3 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
312 Libárdi Levente Superior Racing Team 83 km Felnőtt / Adult Szentendre ELFOGADOTT / ACCEPTED
313 Bogos István Diesel DR Szabadidő és Sportegyesület 83 km Master2 Pécel függőben / pending
314 Balogh László 83 km Master2 Miskolc ELFOGADOTT / ACCEPTED
315 Soós Olivér DSI Cycling Team 83 km U17 Debrecen Kérjük a beleegyező szülői nyilatkozatot! LETÖLTÖM (pdf)
316 Böszörményi László DSI Cycling Team 83 km U17 Debrecen Kérjük a beleegyező szülői nyilatkozatot! LETÖLTÖM (pdf)
317 Virág Marcell DSI Cycling Team 83 km U17 Tiszafüred Kérjük a beleegyező szülői nyilatkozatot! LETÖLTÖM (pdf)
318 Sárosi Endre Vinibike 83 km Master3 Nyíregyháza függőben / pending
319 Balázs Péter 16 km Master2 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
320 Kovács Attila 16 km Master1 Budapest függőben / pending
321 Gulyas Gabesz 83 km Master1 Karcag ELFOGADOTT / ACCEPTED
322 Schneller Domonkos Buruczki Training System 83 km Master2 Budapest függőben / pending
323 Hajnal Szabolcs Roprint Racing Team összetett / complex Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
324 Alberto Furlan CTA Sport Competition összetett / complex Master2 Arad, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
325 Daniel Cattapan RCT Romagna Cycling Team összetett / complex Master3 Loria, Italy ELFOGADOTT / ACCEPTED
326 Corrado Tomasi CTA Sport Competition összetett / complex Master3 Cappella Maggiore, Italy ELFOGADOTT / ACCEPTED
327 Luca Torresi Velocitas összetett / complex Master1 Montecosaro Scalo, Italy ELFOGADOTT / ACCEPTED
328 Hermann Kleinpeter CTA Sport Competition összetett / complex Master2 Arad, Romania ELFOGADOTT / ACCEPTED
329 Parrag Máté 16 km U17 Biatorbágy ELFOGADOTT / ACCEPTED
330 Dóró Károly 16 km Master2 Derecske ELFOGADOTT / ACCEPTED
331 Őry Kinga Kontent DKSI összetett / complex Felnőtt / Adult Gödöllő függőben / pending
332 Fehér János 16 km Master4 Székesfehérvár ELFOGADOTT / ACCEPTED
333 Vass László Stubers Bike Team 16 km Master4 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
334 Ducza Valéria TREK SE 16 km Master3 Kápolnásnyék ELFOGADOTT / ACCEPTED
335 Bezzeg Bendegúz 83 km Felnőtt / Adult Sződliget ELFOGADOTT / ACCEPTED
336 Gurály Attila összetett / complex Felnőtt / Adult Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
337 Barcsik Balázs 16 km Master2 Szarvas ELFOGADOTT / ACCEPTED
338 Krajcz Tamás 16 km Felnőtt / Adult Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
339 Szabó György Zengő SE 83 km Master3 Szederkény függőben / pending
340 Juhász Dávid 83 km Master1 Szada ELFOGADOTT / ACCEPTED
341 Egyedi Zoltán Tamási BringaSport Egyesület összetett / complex Master3 Budapest függőben / pending
342 Paulik Tamás MFSE 83 km Master2 Nyíregyháza ELFOGADOTT / ACCEPTED
343 Fehér Norbert Mátra Biker SC 16 km Master3 Gyöngyös ELFOGADOTT / ACCEPTED
344 Schmidt Árpád 83 km Master2 Dombóvár függőben / pending
345 Zoboky Tamás 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
346 Jeffrey Lim 83 km Master1 Kuala Lumpur, Malaysia ELFOGADOTT / ACCEPTED
347 Csintalan Miklós Brigetio KSE 83 km Master4 Komárom ELFOGADOTT / ACCEPTED
348 Lakatos Balázs Mátra Biker SC 83 km Master2 Nagyfüged ELFOGADOTT / ACCEPTED
349 Szabó Tamás 83 km Master1 Érd ELFOGADOTT / ACCEPTED
350 Dr. Kiskó Sándor Kishko Team 16 km Master4 Prešov (Eperjes), Slovakia ELFOGADOTT / ACCEPTED
351 Kardos Miklós 83 km Master2 Budapest ELFOGADOTT / ACCEPTED
352 Bakondi György "16" 16 km Master3 Maglód függőben / pending


RÉSZTVEVŐ EGYESÜLETEK 2023‑ban:

575 Team, Acélvakond Cycling Team, Acs Olimpic Zarnesti, Alba Országúti Kerékpárosok, Albertirsai Sportegyesület / ASE Kerékpár, ASI, AutoBike Wheller's, Backmarkers, Bakony Bike, BK Rijeka, Brigetio KSE, BringaBanda SC, BringAjka KSE, BTS SE, BTS SE, BULLS pROject, Buruczki Training System SE, CK Rimavska Sobota, CSC Neamt, CTA Sport Competition, Csopajó Cycling Team, Dani’s Bike Budapest, Delta MTB Sopron, Diesel DR Szabadidő és Sportegyesület, DNF Racing, DSI Cycling Team, DVTK - Cycling Team, Egis SE, Esztergomi Küllőszaggatok KE, Fillari Team Budaörs MTB SC, Fordulat Kerékpár Klub, FTC Triatlon, GEAC TRIATLON, Gloucester City Cycling Club, Green Riders, HOTE Cycling, Jbike Team, Kishko Team, KisTri, KKB SE, KoMJoY, Kontent DKSI, Kőbánya Cycling Team, Lotus Cycling Team, Magicbike, MATE, Mátra Biker SC, MÁV VSC, Maxtend, Mazsola KSE, Merida Maraton Team CST, MFSE, MIRÁNK-DOMKK, MRCC, Pannon Triatlon Klub, PCCC , Polythlon ETK, Protúr, RCT Romagna Cycling Team, Robert Bosch Kft., Roprint Racing Team, SAXUM KSC, Sárréti SE - OPTIMIT, SHKE, Stubers Bike Team, Superior Hóbarátok, Szegedi Kerékpáros Sport Club, Szekszárdi Sportközpont, Szerpentin KE, SZKSC, Tamási BringaSport Egyesület, Team3K, Team Újbuda, Team Tri-Trend, TREK SE, TriBerries, Trikolor Kazincbarcikai Triatlon Sportklub, Tura de Noapte, Új Bárka Egyesület / Körös-toroki Oxigénfalók, Velo60 Kerékpáros Egyesület, Velocitas, Velocitta', VeloRunCoffee, Vinibike, Zengő Cycling Team



RÉSZTVEVŐ EGYESÜLETEK 2022‑ben:

AcélVakond Cycling Team, Alba Országúti Kerákpárosok, Anonym Triatlon és Szabadidő Sportegyesület, Backmarkers, Badacsony Cycling, Balatonfüredi Atlétikai Club, BDFGV, BELL-VILL, Bike Zone Gödöllő, Brigetio KSE, Bringabanda SC, BringAjka KSE, BSF, Buruczki Training System SE, CK Rimavska Sobota, Cube-Csömör, Dani's Bike, Diesel DR Szabadidő és Sportegyesület, DKSI Cycling Team, Egyszusz VSE, Epronex - Hungary Cycling Team, Ferencvárosi Torna Club, FETA Racing Team, Fillari Team Budaörs, Fordulat Kerékpár Klub, FORMAX Fitnesz és Egészségmegőrző Egyesület, Gizionok, Gólya Futár, Green Riders, Greiner bio-one Hungária KSE, GsportZóna Szeged, Hírös Endurance Sport Club, HOTE SE, HUNting Dogs Cycling Team, Imperátor PTE-PEAC, K3SE, Karbona, Kis-Galya KSE, Kontent DKSI, Kőbánya Cycling Team, KPSE, Kunság-Szesz Zrt., MASH Racing Team, Mátra Biker Sport Club, Mau, Maxtend, Merida Maraton TEAM - CST, MERSE, Miránk-Domkk, MKB, MRCC, NYKSE, OKR CYCLES, Oradea Road Riders, Örökké nem eshetsz.., Peloton Cycling Team, Piccolaro 15, Piramis Sportegyesület, Polythlon ETK, ProTúr, Radsport Stanger Kitzbühel (Austria), ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE, Roprint Racing Team, Sárréti SE, Saxum KSC Eger, Seven Hills MTB SC - TREK Sportegyesület, Sharknado, SHKE , Superior Racing Team, Szerpentin KE, Szfv. Sporttársak, Szingo Szabadidős Sportegyesület, Szolnoki Honvéd SE Triatlon, Tallcoach, Tamási BringaSport Egyesület, Team3K, Team Heavy Pedal, TEKER Egyesület, TREK SE, TuttoBici Bottecchia SE, Újszászi VVSE, Váci Karakán Kajak-Kenu SE, Veresegyház Triatlon VSK, Viadukt SE, Vinibike, Zengő Cycling Team



    Tour de Mátra  MBSC



2023 Hungary © Tour de Mátra®

Ne félj a medvétől! Tekerj velünk Kékestetőre!