II. TOUR DE MÁTRA NEVEZŐK


Az eredménylisták pdf dokumentumként tölthetőek le:

NŐ/FÉRFI 83KM

KATEGÓRIÁK 83KM

NŐ/FÉRFI 16KM

KATEGÓRIÁK 16KM

NŐ/FÉRFI ÖSSZETETT

KATEGÓRIÁK ÖSSZETETT


OKLEVELEK LETÖLTÉSE

2022. június 4-5.

szombat 10:00 HOSSZÚ TÁV

vasárnap 11:00 RÖVID TÁV

  MINDKÉT TÁV GYÖNGYÖSRŐL INDUL!  

RAJT: Károly Róbert Diákhotel Sportcentrum








A 2022-es Tour de Mátra országúti kerékpárverseny nevezői
NÉV + egyedi rajtszám EGYESÜLET TÁV KAT. VÁROS NEVEZÉS
nincs találat!
1 Majoros Attila 83 km Felnőtt Csincse ELFOGADOTT
2 Gubacsi Gyula 16 km Master2 Gyöngyös ELFOGADOTT
3 Dora Milan 83 km Master1 Dunakeszi ELFOGADOTT
4 Gálosi Tamás Mátra Biker SC 83 km Master2 Veresegyház ELFOGADOTT
5 Nagy Richárd "78" Hírös ESC 83 km Master2 Kecskemét ELFOGADOTT
6 Antalics Arnold BringAjka KSE 83 km Master1 Ajka függőben
7 Visnyei József 83 km Master3 Jászberény halasztva (2023)
8 Losonczi László 83 km Master2 Dunakeszi ELFOGADOTT
9 Venásch Zsolt 83 km Master2 Szarvas függőben
10 Csépe György összetett Master3 Gyöngyös ELFOGADOTT
11 Németh Attila 16 km Master2 Kiskunfélegyháza ELFOGADOTT
12 Csepregi András ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE 83 km Master2 Mosonmagyaróvár ELFOGADOTT
13 Péter-Bártfai Melinda 16 km Master2 Adács függőben
14 Juhász Zsombor Zengő Cycling Team összetett Felnőtt Érd ELFOGADOTT
15 Farkas Ákos 83 km Master1 Marcelháza ELFOGADOTT
16 Molcsan Eleonora TuttoBici Bottecchia SE 83 km Master2 Érd ELFOGADOTT
17 Csabai Zsuzsanna összetett Master3 Szolnok ELFOGADOTT
18 Paranics István összetett Master3 Szolnok függőben
19 Guba Gergő Mátra Biker SC összetett Master1 Jászárokszállás halasztva (2023)
20 Terdik Ábel 83 km Master2 Debrecen ELFOGADOTT
21 Mészáros Gergely Mátra Biker SC összetett Master1 Nagyréde ELFOGADOTT
22 Németh Richárd összetett Felnőtt Hajdúszoboszló függőben
23 Kovács Nóra összetett Master3 Budapest ELFOGADOTT
24 Tóth Attila Piramis Sportegyesület összetett Master3 Tahitótfalu függőben
25 Holéczy Tibor összetett Master3 Pilisborosjenő ELFOGADOTT
26 Dr. Rudolf József összetett Master3 Budapest ELFOGADOTT
27 Túri Zita Sarolta összetett Master2 Kecskemét ELFOGADOTT
28 Nagy László Kunság-Szesz Zrt. 83 km Master3 Kiskőrös ELFOGADOTT
29 Rakvács Norbert összetett Master1 Miskolc függőben
30 Lovász Szilvia összetett Master2 Székesfehérvár függőben
31 Nagy Tamás Veresegyház Triatlon VSK összetett Master3 Veresegyház függőben
32 Vejtey Csaba 83 km Master3 Felsőnyék ELFOGADOTT
33 Tassy Norbert összetett Master2 Nyírpazony függőben
35 Bauer Attila Anonym SE 83 km Master4 Óbánya ELFOGADOTT
36 Juhász Letícia 16 km Felnőtt Eger függőben
37 Pál Richárd összetett Master1 Gyöngyös ELFOGADOTT
38 Szombathy Dominik 83 km Felnőtt Érd ELFOGADOTT
39 Csada Ágnes Ferencvárosi TC 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
40 Őry Kinga "725" Kontent DKSI összetett Felnőtt Gödöllő ELFOGADOTT
41 Tóth Máté Bringabanda SC összetett Master1 Hatvan ELFOGADOTT
42 Geiger László "42" 83 km Master2 Baja ELFOGADOTT
43 Oláh Csaba Ferencvárosi TC 83 km Master1 Tarnaszentmiklós ELFOGADOTT
44 Gábor Zsolt 83 km Master2 Nagykáta ELFOGADOTT
45 Fehér Attila 16 km Master3 Kimle ELFOGADOTT
46 Kovács Tamás TEKER Egyesület 83 km Master3 Nagykanizsa ELFOGADOTT
47 Szilágyi Áron összetett Felnőtt Zebegény ELFOGADOTT
48 Szilágyi Szabolcs MASH Racing Team összetett Master3 Gödöllő ELFOGADOTT
49 Kovács Bálint 83 km Felnőtt Budapest ELFOGADOTT
50 Lics Máté József 83 km U19 Nyársapát függőben
51 Bagi Krisztián összetett Master2 Tápiószecső ELFOGADOTT
52 Auer Dorina 83 km Master1 Vác ELFOGADOTT
53 Lévai Zsolt 83 km Master3 Budapest ELFOGADOTT
54 Vadócz Attila 83 km Master2 Tatabánya függőben
55 Osterling Ádám MASH Racing Team összetett Felnőtt Gödöllő ELFOGADOTT
56 Pércsi Konstantina 16 km Master2 Győr ELFOGADOTT
57 Pércsi Géza 16 km Master3 Győr függőben
58 Fórizs Ferenc "0215" 83 km Master2 Ózd ELFOGADOTT
59 Bellovics Krisztián BELL-VILL összetett Master2 Mályi ELFOGADOTT
60 Papp András 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
61 Papp-Büki Gréta 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
62 Szénássy Gergely 83 km Master1 Tát ELFOGADOTT
63 Pércsi Géza Krisztián 16 km U19 Győr függőben
64 Kecskés Tamás összetett Master2 Pásztó ELFOGADOTT
65 Szántó Ruben 16 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
66 Jónás Attila 83 km Master2 Valkó ELFOGADOTT
67 Gál Péter összetett Felnőtt Budapest ELFOGADOTT
68 Orosz Ádám 83 km Master1 Eger ELFOGADOTT
69 Nyemcsok Zoltán 83 km Master3 Békéscsaba ELFOGADOTT
70 Papp Dávid 83 km Master1 Gyula ELFOGADOTT
71 Tukora B. Csaba Mátra Biker SC összetett Master1 Jászberény ELFOGADOTT
72 Pákozdi István "18" BSF 83 km Master3 Székesfehérvár ELFOGADOTT
73 Dobi Dániel "3" Imperátor PTE-PEAC 83 km Master1 Keszü ELFOGADOTT
74 Gyurka Zoltán 83 km Master3 Atkár ELFOGADOTT
75 Simonyi Máté Team3K 83 km Master2 Miskolc ELFOGADOTT
76 Huiber Vencel 83 km Felnőtt Budapest függőben
77 Pleizer György "5322" 16 km Master1 Öskü ELFOGADOTT
79 Franz Steiner Radsport Stanger Kitzbühel összetett (complex) Master4 Straßwalchen, Austria függőben (pending)
80 Németh Andrea 16 km Master3 Dunakeszi ELFOGADOTT
82 Vadon Attila 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
83 Lozsek Martin 83 km Felnőtt Dabas ELFOGADOTT
84 Vodila Gergely 83 km Master1 Debrecen ELFOGADOTT
85 Sábián Enikő 83 km Master1 Salgótarján függőben
86 Sábián Attila 83 km Master2 Salgótarján függőben
87 Rab Sándor Mátra Biker SC 83 km Master1 Szolnok ELFOGADOTT
88 Magyar Péter 83 km Master2 Vecsés ELFOGADOTT
89 Kugler György 83 km Master4 Budapest ELFOGADOTT
90 Hurda László Zsolt összetett Master1 Öskü ELFOGADOTT
91 Tóth Levente Sándor DKSI összetett Master1 Hajdúszoboszló ELFOGADOTT
92 Földesi Bánk összetett Master2 Dunaújváros függőben
93 Molnár János 83 km Master2 Monor ELFOGADOTT
94 John Gerencser 83 km Master4 Budapest függőben
95 Szalai Zoltán 83 km Master3 Fadd ELFOGADOTT
97 Perecsényi Ákos 83 km U19 Vác ELFOGADOTT
98 Szemán Linett Váci Karakán Kajak-Kenu SE 83 km U19 Vác függőben
99 Tatár László Maxtend összetett Master2 Budapest ELFOGADOTT
100 Csősz László 83 km Master1 Oroszlány függőben
101 Bogos István Diesel DR Szabadidő és Sportegyesület 83 km Master2 Pécel ELFOGADOTT
102 Dékány Géza GsportZóna Szeged összetett Master1 Szeged ELFOGADOTT
103 Erdősi Ágota 16 km Master2 Budaörs függőben
104 Finta Márió 83 km Master1 Tata ELFOGADOTT
105 Sarosi Endre Vinibike 83 km Master2 Nyíregyháza ELFOGADOTT
106 Illés Előd 83 km Master1 Kaposvár ELFOGADOTT
107 Nyikus Norbert Szingo SE 83 km Master2 Székesfehérvár ELFOGADOTT
108 Muhari Csaba Alba Országúti Kerákpárosok 83 km Master3 Székesfehérvár ELFOGADOTT
109 Berkes Gábor Seven Hills MTB SC-TREK Sportegyesület 83 km Master1 Kaposvár ELFOGADOTT
110 Kmetykó Gábor GSportZóna összetett Master3 Szeged ELFOGADOTT
111 Bóta Gergely 83 km Master2 Eger ELFOGADOTT
112 Deák Róbert Mátra Biker SC összetett Master1 Mátraszentimre ELFOGADOTT
114 Csuhai Sándor Saxum KSC Eger 83 km Master3 Vác halasztva (2023)
115 Karay Attila Roprint Racing Team 83 km Master1 Tárnok ELFOGADOTT
116 Révész Imre 83 km Master2 Gyula ELFOGADOTT
117 Lukács Péter "88" 83 km Master2 Debrecen ELFOGADOTT
118 Farkas Tibor Easy Rider 83 km Master2 Tök ELFOGADOTT
119 Kovács Máté 83 km Felnőtt Budapest ELFOGADOTT
120 Kálvin Andor összetett Master3 Pásztó ELFOGADOTT
121 Varga Balázs 83 km Master2 Celldömölk ELFOGADOTT
122 Dékány Zsolt Ferenc Team Heavy Pedal 83 km Master2 Szeged ELFOGADOTT
123 Vinnai Gellért HOTE Sportegyesület 83 km Master2 Miskolc ELFOGADOTT
124 Végh Tamás 83 km Master2 Budapest ELFOGADOTT
125 Gál Nándor 16 km Master4 Budapest ELFOGADOTT
126 Dr. Nyitray László Polythlon ETK 16 km Master4 Budapest ELFOGADOTT
127 Bihari Tamás Gizionok 83 km Master1 Budapest függőben
128 Vancsó Gábor 83 km Master2 Gyöngyös halasztva (2023)
129 Burdika Bogdan 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
130 Andorkó Zoltán 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
131 Kishko Oleksandr 16 km Master4 Prešov, Slovakia ELFOGADOTT (ACCEPTED)
132 Szúnyogh Márk 83 km U19 ELFOGADOTT
133 Dankó Szabolcs Karbona 83 km Master2 Szolnok függőben
134 Dr. Tomka János Attila Sárréti SE összetett Master4 Püspökladány ELFOGADOTT
135 Tomka Ézer Sárréti SE összetett U15 Püspökladány ELFOGADOTT
136 Tomka István Sárréti SE összetett U19 Püspökladány ELFOGADOTT
137 Kálmánchey Attila 16 km Master3 Dunakeszi ELFOGADOTT
138 Kálmánchey Bulcsú MRCC 16 km U15 Dunakeszi ELFOGADOTT
139 Fröhlich Tamás Szfv. Sporttársak 83 km Master3 Várpalota ELFOGADOTT
140 Kálmán András 83 km Master3 Békés ELFOGADOTT
141 Csicsely Ádám "666" 83 km Master1 Békéscsaba ELFOGADOTT
142 Kruppa Evelin Mátra Biker SC összetett Master1 Gyöngyös ELFOGADOTT
143 Jerome Desert 83 km Master2 Budapest ELFOGADOTT
144 Szabó Alexandra 16 km Master1 Erdőkertes ELFOGADOTT
145 Kiss Balázs 16 km Master1 Dunakeszi ELFOGADOTT
146 Gréczi Gergő 83 km Felnőtt Sződliget ELFOGADOTT
147 Rónay Tamás MKB összetett Master3 Salgótarján függőben
148 Molnár Imre 83 km Felnőtt Ráckeresztúr függőben
149 Betes Attila SHKE 83 km Master3 Salgótarján függőben
150 Heuschmiedt László Peloton Cycling Team 83 km Master3 Gyula ELFOGADOTT
151 Dukát Levente 83 km U19 Budapest ELFOGADOTT
152 Mohamed Khalifa 83 km Master2 Budapest ELFOGADOTT (ACCEPTED)
153 Schmauser József Greiner bio-one Hungária KSE 83 km Master3 Dunasziget függőben
154 Pop Dacian Oradea Road Riders 16 km Master3 Nagyvárad, Oradea, Romania ELFOGADOTT (ACCEPTED)
155 Anamaria Andor 16 km Master1 Nagyvárad, Oradea, Romania ELFOGADOTT (ACCEPTED)
156 Dóró Károly 16 km Master2 Derecske ELFOGADOTT
157 Borbély György összetett Master3 Budapest ELFOGADOTT
158 Motyovszki Mihály BDFGV összetett Master1 Budapest függőben
159 Farkas Tibor Szolnoki Honvéd SE Triatlon 83 km Master2 Szolnok ELFOGADOTT
160 Pécsi Péter 83 km Master2 Békéscsaba ELFOGADOTT
161 Iván Attila 83 km Master3 Ecser ELFOGADOTT
162 Zsíros Róbert DKSI összetett Master1 Debrecen ELFOGADOTT
163 Boross Károly Emil DKSI összetett Master3 Hajdúszoboszló ELFOGADOTT
164 Csímár András 83 km Master2 Balassagyarmat ELFOGADOTT
165 Virág László Hote cycling 83 km Master2 Eger ELFOGADOTT
166 Erdős László FETA Racing Team 83 km Master2 Békéscsaba ELFOGADOTT
167 Taródy Dávid Tallcoach 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
168 Albrecht Krisztián 16 km Master2 Miskolc ELFOGADOTT
169 Pusztai Máté Csaba Egyszusz VSE 83 km Master1 Pécs ELFOGADOTT
170 Dr. Rácz Kálmán 83 km Master2 Debrecen ELFOGADOTT
171 Krüger Eric 16 km U15 Győr ELFOGADOTT
172 Péter-Lichtenberger Ábris K3SE összetett U15 Nagybajom ELFOGADOTT
173 Adamik András 83 km Felnőtt Budapest ELFOGADOTT
174 Horváth Mihály Buruczki Training System 16 km U17 Gödöllő ELFOGADOTT
175 Makács Gábor Szerpentin KE összetett Master2 Piliscsaba ELFOGADOTT
176 Babos Tibor Szerpentin KE 16 km Master3 Budapest ELFOGADOTT
177 Finta Attila 83 km Master2 Budapest ELFOGADOTT
178 Szabó Gyula Mátra Biker SC 16 km Master3 Gyöngyössolymos ELFOGADOTT
179 Hajdu István FORMAX Fitnesz és Egészségmegőrző Egyesület 83 km Master2 Békéscsaba ELFOGADOTT
180 Tassy Norbert 83 km Master2 Nyírpazony ELFOGADOTT
181 Kiss Ernő ProTúr 83 km Master2 Debrecen függőben
182 Szircsák Dániel Bringabanda SC összetett Felnőtt Szurdokpüspöki ELFOGADOTT
183 Takacs Daniel Dani's Bike 83 km Master1 Budapest halasztva (2023)
184 Dr. Kovács Kristóf Kőbánya Cycling Team összetett Master2 Budapest ELFOGADOTT
185 Tóth Ferenc 83 km Felnőtt Budapest függőben
186 Szarka Regő HOTE CYCLING TEAM 83 km U19 Novaj ELFOGADOTT
188 Andrei Coliban 83 km Felnőtt (Adult) Nagyvárad, Oradea, Romania függőben (pending)
189 Lisz Daniel Fillari Team Budaörs 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
190 Sándor János 83 km Master2 Esztergom ELFOGADOTT
191 Horváth Máté 83 km Master2 Miskolc ELFOGADOTT
192 Nagy Zoltán Miránk-Domkk 16 km Master2 Debrecen ELFOGADOTT
193 Nagy Soma Miránk-Domkk 16 km Felnőtt Szikszó ELFOGADOTT
194 Bognár Zsolt 83 km Master3 Budapest ELFOGADOTT
195 Kovács Bercel Buruczki Training System 83 km U19 Dunaharaszti ELFOGADOTT
196 Böszörményi Bence Egyszusz VSE 83 km Felnőtt Budapest ELFOGADOTT
197 Balogh Szabolcs Mátra Biker SC összetett Master2 Gyöngyös ELFOGADOTT
198 Vaszilovka Sándor Mátra Biker SC 16 km Master4 Gyöngyös ELFOGADOTT
199 Szabó Dániel 83 km Master1 Esztergom ELFOGADOTT
200 Gyenes-Kovács Zoltán 83 km Master3 Leányfalu ELFOGADOTT
201 Mateusiak Piotr Fillari Team Budaörs 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
202 Rácz Lajos Zoltán Három Mozgás VSE 83 km Master1 Budapest függőben
203 Attila Dobai 83 km Master1 Komárom, Komarno, Slovakia ELFOGADOTT (ACCEPTED)
204 dr. Pusztai Csaba Egyszusz VSE 83 km Master3 Kaposvár ELFOGADOTT
205 Dervarics Tamás összetett Master2 Budapest ELFOGADOTT
206 Szlovencsák Panka Mátra Biker SC 16 km Felnőtt Gyöngyös ELFOGADOTT
207 Lisoczki János 83 km Master3 Szokolya ELFOGADOTT
208 Lisoczki Máté 83 km Felnőtt Szokolya ELFOGADOTT
209 Bungyis Panna Cube-Csömör összetett U17 Csömör ELFOGADOTT
210 Kugler Gábor 83 km Master3 Budapest ELFOGADOTT
211 Petes Miklós Mátra Biker SC 83 km Master2 Gyöngyös ELFOGADOTT
212 Kuba Ronald Brigetio KSE 83 km Felnőtt Nána, Slovakia ELFOGADOTT (ACCEPTED)
213 Norbert Spiššák OKR CYCLES 83 km Master2 Komárom, Komarno, Slovakia ELFOGADOTT (ACCEPTED)
214 Csaplár Viktor összetett Felnőtt Bátorkeszi, Slovakia ELFOGADOTT (ACCEPTED)
215 Déri Gréta Anna Zengő SE 83 km U19 Nagykanizsa ELFOGADOTT
216 Kiss Norbert Mátra Biker SC összetett Master2 Eger ELFOGADOTT
217 Balogh Zsombor Zengő SE összetett U17 Kelevíz ELFOGADOTT
218 Balogh László "5073" 83 km Master2 Miskolc ELFOGADOTT
219 Mindszenti Ákos Cube-Csömör 83 km U19 Miskolc ELFOGADOTT
220 Jánosi Ákos Cube-Csömör összetett U15 Budapest ELFOGADOTT
221 Végső Bence Cube-Csömör 16 km U15 Csömör ELFOGADOTT
222 Koiss Levente 83 km Felnőtt Budapest függőben
223 Molnár Balázs Fordulat Kerékpár Klub 16 km Master2 Tiszafüred ELFOGADOTT
224 Ducza Valéria TREK SE 16 km Master3 Kápolnásnyék ELFOGADOTT
225 Szondi Dávid "66" 16 km U19 Mátészalka ELFOGADOTT
226 Fodor Judit Tünde összetett Master2 Martfü ELFOGADOTT
227 Szegedi Gábor Team Heavy Pedal 16 km Master2 Szeged ELFOGADOTT
228 Tóth András Merida Maraton Team - CST 16 km Master2 Budapest ELFOGADOTT
229 Kiss Gábor "23" 83 km Master2 Gyöngyös ELFOGADOTT
230 Hajas Tibor Hírös ESC 83 km Master2 Kecskemét ELFOGADOTT
231 Zachár Bendegúz Kis-Galya KSE 83 km U17 Miskolc ELFOGADOTT
232 Rónaszéki István Merida Maraton Team - CST összetett Master3 Veszprém ELFOGADOTT
233 Kardos Csongor Cube-Csömör összetett U17 Csömör ELFOGADOTT
234 Gáspár Levente Hírös ESC 83 km Master2 Kecskemét ELFOGADOTT
235 Herczeg Bálint 83 km Felnőtt Tiszaalpár ELFOGADOTT
236 Gerhát János 83 km Master2 Tiszaalpár ELFOGADOTT
237 Dr. Forgó Gyula összetett Master4 Kecskemét ELFOGADOTT
238 Molnar Daniel 83 km Master1 Gencsapati ELFOGADOTT
239 Kirov Albert Dániel összetett Felnőtt Budapest ELFOGADOTT
240 Petró Szabolcs Cube-Csömör 83 km U17 Kistarcsa ELFOGADOTT
241 Simon Márk Cube-Csömör összetett U15 Csömör ELFOGADOTT
242 Vinnai Balázs Piccolaro 15 83 km Master2 Budapest ELFOGADOTT
243 Baranyai Balázs Sharknado 16 km Felnőtt Erdőkertes ELFOGADOTT
244 Józsa Ernő MERSE 83 km Master2 Szeged ELFOGADOTT
245 Nosek Roland Hírös ESC 83 km U17 Kecskemét ELFOGADOTT
246 Zeley Csaba Roprint Racing Team 83 km Felnőtt Budapest ELFOGADOTT
247 Martos György Örökké nem eshetsz.. 83 km Master2 Budapest ELFOGADOTT
248 Kovács Lajos Buruczki Training System összetett Master3 Gyömrő ELFOGADOTT
249 Hlavathy Benedek Green Riders 83 km Felnőtt Érd ELFOGADOTT
250 Frics Gyula SHKE összetett Master3 Salgótarján ELFOGADOTT
251 Jurás Imre 83 km Master2 Gyömrő ELFOGADOTT
252 Dankó Szabolcs Karbona 83 km Master2 Szolnok ELFOGADOTT
253 Mátyus Ferenc Szolnok 83 km Master3 Szolnok ELFOGADOTT
254 Valent Márk Cube-Csömör összetett U19 Bükkszentkereszt ELFOGADOTT
255 Tóth Márkó Cube-Csömör 83 km U19 Nyúl ELFOGADOTT
256 Diószegi Renáta Szerpentin KE 16 km Master1 Tápiószecső ELFOGADOTT
257 Benczés Krisztina Szerpentin KE összetett Master2 Budapest ELFOGADOTT
258 Nagy Róbert 83 km Master2 Rétság ELFOGADOTT
259 Kemény Ádám VKE-Nelson Pepperl + Fuchs MTB Team 83 km Master1 Balatonfüred ELFOGADOTT
260 Papp László ViniBike 83 km Master2 Nyíregyháza ELFOGADOTT
261 Urbán Jakab Kőbánya Cycling Team 83 km Felnőtt Budapest ELFOGADOTT
262 Apró Csaba AcélVakond Cycling Team 83 km Felnőtt Budapest ELFOGADOTT
263 Szabo Alexander CK Rimavska Sobota 83 km Master3 Filakovo, Slovakia ELFOGADOTT (ACCEPTED)
264 Szabó László 83 km Master2 Kazincbarcika ELFOGADOTT
265 Barkóczi Sándor PeanutButterLovers 16 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
266 Krüger Zsanett 16 km Master2 Győr ELFOGADOTT
267 Orkun Colak Backmarkers 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
268 Börcsök Györgyi összetett Master3 Hódmezővásárhely ELFOGADOTT
269 Szvatkó Péter Vinibike KSE 83 km Master1 Nyírtelek ELFOGADOTT
270 Balogh András Zengő Cycling Team 83 km Felnőtt Székesfehérvár ELFOGADOTT
271 Horváth Máté Zengő Cycling Team 83 km Felnőtt Nagykanizsa ELFOGADOTT
272 Burgermeister Balazs Cube-Csömör összetett Master2 Nagymaros ELFOGADOTT
273 Sasvári Dániel Zengő Cycling Team összetett Felnőtt Ceglédbercel ELFOGADOTT
274 Mikó János 83 km Master2 Kóka ELFOGADOTT
275 Reinodli Ákos Green Riders 83 km U17 Bodajk ELFOGADOTT
276 Angyal Zsolt 16 km Master2 Hévízgyörk ELFOGADOTT
277 Rein-Keresztes Zente Viadukt SE 83 km U17 Páty ELFOGADOTT
278 Hévizi Emese 83 km Master2 Budapest függőben
279 Túri Dániel Green Riders 83 km Felnőtt Szigethalom ELFOGADOTT
280 Godó Ferenc Badacsony Cycling 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
281 Szalay-Kiss Mónika Bike Zone Gödöllő 16 km Master1 Bag függőben
282 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team 83 km Master3 Budapest ELFOGADOTT
283 Jeffrey Lim Chern Fong 83 km Master1 Subang Jaya, Malaysia ELFOGADOTT (ACCEPTED)
284 Baranyai Ákos 16 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
285 Kopácsi Attila "47" Superior Racing Team összetett Felnőtt Budapest ELFOGADOTT
286 Koloszár Péter Buruczki Training System 83 km Felnőtt Budapest ELFOGADOTT
287 Bernhardt Dávid 83 km U19 Budapest ELFOGADOTT
288 Tajthy Ferenc Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület összetett Master1 Jászapáti ELFOGADOTT
289 Szapor Gergely Mau 83 km Master2 Esztergom ELFOGADOTT
290 Vaskó József Viadukt SE 83 km Master3 Biatorbágy ELFOGADOTT
291 Százdi László 83 km Master2 Csömör ELFOGADOTT
292 Fekete Barnabás Team3K 83 km Master2 Sajóivánka ELFOGADOTT
293 Péter Mihály 16 km U15 Vecsés ELFOGADOTT
294 Szép Anna Hírös Endurance Sport Club 83 km U15 Kecskemét ELFOGADOTT
295 Szabo Tamas "1903" 83 km Master1 Kunhegyes ELFOGADOTT
296 Csík Róbert MRCC 83 km Felnőtt Fót ELFOGADOTT
297 Erdős Dániel Viadukt SE Cycling Team 83 km U17 Biatorbágy ELFOGADOTT
298 Miranda Felipe MRCC összetett Master1 Mogyoród ELFOGADOTT
299 Bánki András Green Riders 83 km U19 Dabas függőben
300 Rácz Szabolcs SAXUM KSC 83 km Master3 Eger ELFOGADOTT
301 Денис Дюмин Denis Dumin Mátra Biker SC 16 km U17 Rózsaszentmárton, Ukraine ELFOGADOTT (ACCEPTED)
302 Éger Áron MRCC összetett Felnőtt Erdőkertes függőben
303 Hajnalné Filipich Adrienn Balatonfüredi Atlétikai Club 83 km Master2 Budapest függőben
304 Szücs Ferenc 83 km Master3 Ajka ELFOGADOTT
305 Tamás Zsolt 16 km Master2 Eger ELFOGADOTT
306 Birtalan Gergő Gólya Futár 83 km Felnőtt Budapest halasztva (2023)
307 Gönczy Gergő Epronex - Hungary Cycling Team 83 km Felnőtt Budapest ELFOGADOTT
308 Czinkóczki Gergő NYKSE 83 km U19 Nyíregyháza ELFOGADOTT
309 Durucz Miklós Epronex - Hungary Cycling Team 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
310 Drijver Bertold Epronex - Hungary Cycling Team 83 km Felnőtt Budapest ELFOGADOTT
311 Fülöpné Krisztián Szilvia összetett Master2 Szolnok ELFOGADOTT
312 Sashalmi Richárd Bringabanda SC összetett Felnőtt Rózsaszentmárton ELFOGADOTT
313 Soltész Csaba 16 km Master2 Budapest ELFOGADOTT
314 Berta Rajmund HUNting Dogs Cycling Team-Pétervására 16 km Master1 Pétervására ELFOGADOTT
315 Kollár Dániel 83 km Felnőtt Győr ELFOGADOTT
316 Dr. Haller Akos Fillari Team Budaörs 83 km Master2 Budakeszi ELFOGADOTT
317 Nagy György 83 km Master3 Székesfehérvár ELFOGADOTT
318 Dervaricsné Nemes Gyöngyvér 16 km Master2 Budapest ELFOGADOTT
319 Godó János Fillari Team Budaörs 83 km Felnőtt Felsőtárkány ELFOGADOTT
320 Böjte Csongor Buruczki Training System 83 km Master2 Budapest függőben
321 Záray László Merida Maraton Team CST összetett Master1 Budapest ELFOGADOTT
322 Bárdi Tímea 16 km Master1 Fót ELFOGADOTT
323 Simonyi Levente Viadukt SE 83 km Felnőtt Biatorbágy ELFOGADOTT
324 Sugár András 83 km Felnőtt Eger ELFOGADOTT
325 Balogh Tamás 16 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
326 Hoffer Márton Fillari Team Budaörs 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
327 Egyedi Zoltán Tamási BringaSport Egyesület 83 km Master3 Budapest ELFOGADOTT
328 Vaszil György Superior Racing Team 83 km Master2 Bénye függőben
329 Márkus László SAXUM KSC 83 km Felnőtt Nagyréde ELFOGADOTT
330 Dr. Kecskés Vilmos Mátra Biker SC 16 km Master3 Gyöngyös ELFOGADOTT
331 Szalánczy Csaba 83 km Master3 Budapest ELFOGADOTT
332 Gecse Dániel Fillari Team Budaörs 83 km Master1 Budapest ELFOGADOTT
333 Tarján Zoltán 83 km Master2 Budapest függőben
334 Bozsik Bence Zengő SE 83 km Master1 Szeged ELFOGADOTT
335 Vereb Lajos KPSE összetett Master2 Szolnok függőben
336 Szalay Péter Bike Zone Gödöllő 16 km Master2 Bag ELFOGADOTT
337 Kósa Csaba 83 km Master3 ELFOGADOTT
338 Nagy Tibor Bakony Bike 83 km Master3 Pápa függőben
339 Varga Balázs 16 km Master2 Celldömölk ELFOGADOTT
340 Velkei Tamás 16 km Felnőtt Nagykáta ELFOGADOTT
341 Böjte Csongor Buruczki Training System 16 km Master2 Budapest ELFOGADOTT
342 Szarka Dávid Fillari Team Budaörs 16 km Felnőtt Budaörs ELFOGADOTT
343 Borsos Ferenc Újszászi VVSE 16 km Master4 Újszász ELFOGADOTT


OKLEVELEK LETÖLTÉSE

RÉSZTVEVŐ EGYESÜLETEK 2022‑ben:

AcélVakond Cycling Team, Alba Országúti Kerákpárosok, Anonym Triatlon és Szabadidő Sportegyesület, Backmarkers, Badacsony Cycling, Balatonfüredi Atlétikai Club, BDFGV, BELL-VILL, Bike Zone Gödöllő, Brigetio KSE, Bringabanda SC, BringAjka KSE, BSF, Buruczki Training System, CK Rimavska Sobota, Cube-Csömör, Dani's Bike, Diesel DR Szabadidő és Sportegyesület, DKSI Cycling Team, Egyszusz VSE, Epronex - Hungary Cycling Team, Ferencvárosi Torna Club, FETA Racing Team, Fillari Team Budaörs, Fordulat Kerékpár Klub, FORMAX Fitnesz és Egészségmegőrző Egyesület, Gizionok, Gólya Futár, Green Riders, Greiner bio-one Hungária KSE, GsportZóna Szeged, Hírös Endurance Sport Club, HOTE SE, HUNting Dogs Cycling Team, Imperátor PTE-PEAC, K3SE, Karbona, Kis-Galya KSE, Kontent DKSI, Kőbánya Cycling Team, KPSE, Kunság-Szesz Zrt., MASH Racing Team, Mátra Biker Sport Club, Mau, Maxtend, Merida Maraton TEAM - CST, MERSE, Miránk-Domkk, MKB, MRCC, NYKSE, OKR CYCLES, Oradea Road Riders, Örökké nem eshetsz.., Peloton Cycling Team, Piccolaro 15, Piramis Sportegyesület, Polythlon ETK, ProTúr, Radsport Stanger Kitzbühel (Austria), ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE, Roprint Racing Team, Sárréti SE, Saxum KSC Eger, Seven Hills MTB SC - TREK Sportegyesület, Sharknado, SHKE , Superior Racing Team, Szerpentin KE, Szfv. Sporttársak, Szingo Szabadidős Sportegyesület, Szolnoki Honvéd SE Triatlon, Tallcoach, Tamási BringaSport Egyesület, Team3K, Team Heavy Pedal, TEKER Egyesület, TREK SE, TuttoBici Bottecchia SE, Újszászi VVSE, Váci Karakán Kajak-Kenu SE, Veresegyház Triatlon VSK, Viadukt SE, Vinibike, Zengő Cycling Team, ...



RÉSZTVEVŐ EGYESÜLETEK 2021‑ben:

575 Team, Acélvakond Cycling Team, ASE Kerékpár, BDFGV, Bike Zone Gödöllő, Blue Scorpions – Bendzsó Team, Brigetio KSE, Bringabanda SC, Bringa Barátok, BringAjka KSE, Buruczki Training System - BTS SE, CK Dukla Bratislava, Cube Csömör, dieselDr SE, Dunaújvárosi Bringások, Egyszusz VSE, EPRONEX - Gesu Bikewear Cycling Team, FaTe Team, FeTa Racing Team, Fehérvár Cycling Team, Fillari Team Budaörs, Fit-boys, Green Riders, GSportZóna, Gyöngyösi Triatlon Klub - GYÖTRI, Hírös Endurance Sport Club, HOTE SE, HUNting Dogs Cycling Team, Innomax Team, KAKK Kiskunfélegyháza, Kaposvári Kerékpáros Klub Sportegyesület - K3 SE, Karbona, KME - Kerékpáros Miskolc Egyesület, KONTENT-DKSI Cycling Team, Korda Racing Kft, Kőbánya Cycling Team, Kőbányai Torna Club SE, Körös-toroki Oxigénfalók Kerékpáros Klub - KTOF, KPSE, KTM Teszt Team Gödöllő, Magic Bike, MASH Racing Team, Mátra Biker Sport Club, Meditech Sport Club, Merida Maraton Team - CST, Miránk - Debreceni Országúti és MTB Kerékpáros Klub, MKB Cycling Team, MRCC Miskolc, Nelson Bike Veszprém, Paksi Triatlon Klub, Peloton Cycling Team, Piramis SE, Plandurance, Polythlon ETK, Péceli TE – Cseuz Ördögei, RBT, ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE, Road Sopron Bank KSE, Salgótarjáni Atlétikai Club, Salgótarjáni Hegyikerékpáros Egyesület, SAXUM KSC, Seven Hills MTB SC, SHKE-KARBONA, Sun City Riders, Superior Racing Team, Szerpentin KE, Sólyom Team SE, Szingo Szabadidős Sportegyesület, SZSZKE, S-WORKS HUN, Tamási BringaSport, Team3K, Team Heavy Pedál Szeged, Team Lambert, Team SunVelo SE, Telki Bike Team, Tiszaújvárosi Triatlon Klub, TITÁN TC, Trek Szabadidő és Sport Egyesület, TuttoBici Bottecchia SE, Velocitta', VELO60 KE, ViniBike KSE, VISE Vác, VKE-Nelson Pepperl + Fuchs MTB Team, VUK SE, X2S Team, Zengő Cycling Team



Tour de Mátra  MBSC  Tour de Mátra



2022 Hungary © Tour de Mátra

Ne félj a medvétől! Tekerj velünk Kékestetőre!